Contact

Weekbladen Gilsing lokale media
47 weekbladen verdeeld over 7 gemeenten in Midden-Limburg met een totale oplage van 73.770 huishoudens.

Wekelijkse verspreiding op woensdag/donderdag.

Adres
Elmpterweg 27

6042KJ Maasniel

info@gilsing.nl 

0475-322824

 

Redactie
redactie@gilsing.nl 
0475-322824

 

Commercie & acquisitie

Gemeente Beesel:
Tamara Peeters
tamara@gilsing.nl 
06-39107379

 

Gemeente Roermond:

Patricia Gerrits

patricia@gilsing.nl 

06-81473371

 

Gemeente Maasgouw en Echt-Susteren:

Miranda Brugman

miranda@gilsing.nl 

06-43489772

 

Gemeente Roerdalen en Duitsland:

Jacq Peters

jacq@gilsing.nl 

06-41907464

 

Gemeente Leudal en Nederweert:

Charlotte Gubbels

charlotte@gilsing.nl 

06-43188343

 

Verspreiding:
Gilsing Distributie

distributie@gilsing.nl 
0475-691305

 

Agenda



>>> Klik hier voor de complete Agenda.



Waar besteed jij het vakantiegeld aan dit jaar?

Deze poll is gesloten, u kunt niet meer stemmen.

Bekijk resultaten

Aanbiedingen!

Ingezonden Jouw nieuws

Vacatures


Sjnabbeltjes

Laatste reacties